Jubileusz 30-lecia Gminnego Koła Wędkarskiego PZW nr 153 w Komornikach

19.04.2024 r. to szczególny dzień dla naszego Koła wędkarskiego. Tego dnia obchodziliśmy Jubileusz 30-lecia Gminnego Koła Wędkarskiego PZW nr 153 w Komornikach.

O godzinie 19.00 w Restauracji Aleksandra w Komornikach rozpoczął się Bal 30-lecia. Oprócz gości, którzy przybyli na tę uroczystość, nie zabrakło delegatury z PZW, czyli Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu Pana Andrzeja Lebiodkowskiego i dyrektora biura Okręgu PZW w Poznaniu Pana Marcina Wiśniewskiego, a także przedstawiciela Gminy, a zarazem zapalonego wędkarza Pana Przewodniczącego Rady Gminy Mariana Adamskiego. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych gości, przemowach w/w przedstawicieli, nastąpiły podziękowania dla Prezesa Koła kol. Piotra Wiśniewskiego za wkład, rozwój, a także za wspieranie przez 30 lat Gminnego Koła Wędkarskiego PZW nr 153 w Komornikach.

Kolejnym punktem na Balu było wręczenie odznak za zasługi dla Koła ale i nie tylko.

Odznakę honorową za zasługi w rozwoju wędkarstwa Wielkopolskiego otrzymał z rąk Prezesa kol. Marian Adamski. Drugą odznakę, dla Urzędu Gminy jako instytucji, również odebrał kol. Marian Adamski. Brązową odznakę za zasługi otrzymał kol. Sławomir Kowalczyk. Wszystkim odznaczonym towarzyszyły gromkie brawa od gości. Podczas przemowy Prezes Koła kol. Piotr Wiśniewski podziękował również organizatorom Jubileuszu Iwonie i Marcinowi Śmigajom. Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa Balu. O zabawę taneczną zadbał dobrze nam znany z poprzednich imprez DJ SLAVO, a atrakcją Balu była fotobudka, która jak zawsze cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. W godzinach wieczornych na salę w blasku fontanny świetlnej wjechał jubileuszowy tort, którego krojeniem zajął się nie kto inny, jak „ojciec” założyciel (Prezes) naszego Koła kol. Piotr Wiśniewski.

Atmosfera i humory gości dopisywały do samego końca imprezy.

Do zobaczenia na kolejnym „leciu”.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sekretarz Koła