Na ryby

Za oknem pierwsze zwiastuny wiosny, a to znaczy, że już niedługo warto będzie odświeżyć swój wędkarski ekwipunek i udać się nad wodę w poszukiwaniu wędkarskiej przygody.

Jednak zanim to nastąpi wypada zadbać nie tylko o własny sprzęt, ale także o stan naszych wód, a konkretnie ich brzegów.

Dlatego zapraszam wszystkie osoby z naszego koła i nie tylko, którym bliskie jest naturalne piękno naszych jezior do udziału w corocznym wiosennym sprzątaniu brzegów wokół jezior w Rosnówku i Chomęcicach.

Spotkajmy się 06-04-2013r o godzinie 9.00 na przystani wędkarskiej w Rosnówku – zajście przy przedszkolu samorządowym. Po krótkiej naradzie podzielimy się tradycyjnie na grupy, gdzie każda z nich otrzyma swoje indywidualne zadanie do wykonania.

Po zakończonej pracy ponownie spotkamy się w miejscu zbiórki, gdzie przy ognisku i pieczonej kiełbasce podsumujemy wykonaną przez nas pracę. Proszę też zaopatrzyć się w stosowny ubiór, oraz odpowiednie obuwie.

Motywatorem do naszych wspólnych działań niech będzie bliska już perspektywa pierwszych wyjazdowych zawodów wędkarskich w tym roku. Sezon rozpoczniemy 4 maja na łowisku w Buczu. Chętnych do skorzystania z wyjazdu autobusem proszę o zgłaszanie tego zamiaru za pomocą wiadomości sms na mój numer telefonu: 601736241 lub wysłanie wiadomości na adres email: pzwkomorniki@gmail.com z podaniem imion i nazwisk.

Zachęcam do odwiedzania strony internetowej naszego koła: www.pzwkomorniki.pl

Do zobaczenia nad wodą.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Prezes Gminnego Koła Wędkarskiego
Piotr Wiśniewski