Zawody na Łowisku Gierłatówko – 12.05.2024

Niedzielne łowy na Gierłatowskiej wodzie.

12 maja w godzinach porannych na Łowisku Gierłatówko odbyły się kolejne zawody naszego Koła. 32 wędkarzy zameldowało się w Gierłatówku, gdzie po sprawdzeniu obecności oraz rozlosowaniu stanowisk zawodnicy udali się na swoje miejsca. Jako, że na zawodach było 6 juniorów, to z racji wieku przydzielone zostały im stanowiska od 1 do 6.

Humory, pogoda i ryby dopisywały przez cały czas trwania zawodów. O godzinie 14:00 zabrzmiał ostatni raz dźwięk syreny oznaczający zakończenie połowów. Po zważeniu ryb, każdy z uczestników udał się na miejsce zbiórki, gdzie czekał już przygotowany przez gospodarza Koła poczęstunek. Gdy uczestnicy posilili się, nastąpiło oficjalne zakończenie zawodów, a także wręczenie pamiątkowych pucharów i nagród rzeczowych.

W kategorii Junior:

Pierwsze miejsce ???????? zdobyła Anastazja Heigelmann, drugie miejsce ???? zdobył Grzegorz Strek, a trzecie miejsce ???? na podium należało do Jakuba Suchego, który oprócz w/w miejsca zdobył nagrodę BIGFISH za złowienie największej ryby zawodów.

W kategorii Senior:

Pierwsze miejsce ???????? zdobył kol. Dawid Bazylak, drugie miejsce ????zdobył kol. Karol Leśniczak, a trzecie miejsce ???? na podium zdobył Kamil Marcinkowski.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom niedzielnych zawodów dziękujemy za liczne przybycie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

M. Śmigaj